✓ Fri dao-pakkeshop fra 499 kr. ✓ 1–2 dages levering på lagervarer ✓ Dansk webshop · hjælp på dansk
Brug for hjælp? ↗

iPhone 12 PopIt Cover Mørk

Den oprindelige pris var: 149,00 kr..Den aktuelle pris er: 44,70 kr..

  • iPhone 12 PopIt Cover Mørk – mobilcover til 3D (fullscreen)
  • Udviklet til at beskytte telefonens bagside, kanter og udsatte flader i den daglige brug
  • Registreret type: Covers
  • Variant/farve: Mørk

Ikke på lager

iPhone 12 PopIt Cover Mørk

iPhone 12 PopIt Cover Mørk henvender sig til dig, der prioriterer en klar funktion og gennemskuelige produktoplysninger. Produktet er registreret som et mobilcover og er særligt relevant, når telefonen flyttes mellem hånd, lomme, taske, bord og bil i løbet af dagen. Det giver et præcist grundlag for at vælge den rigtige variant.

Styrkerne ved iPhone 12 PopIt Cover Mørk

Den største styrke ved iPhone 12 PopIt Cover Mørk er sammenhængen mellem produktets formål og de registrerede detaljer. Den praktiske gevinst er et bedre greb og en praktisk barriere mod ridser, stød og almindeligt slid. Det betyder, at produktet kan vælges ud fra en konkret opgave. Når telefonen flyttes mellem hånd, lomme, taske, bord og bil i løbet af dagen, er en tydelig funktion ofte vigtigere end unødvendige ekstraelementer.

Kompatibiliteten er angivet som 3D (fullscreen); det er den vigtigste kontrol før bestilling. Varetypen Covers placerer produktet tydeligt i den funktion, det er udviklet til. Covertypen PopIt Cover fortæller, hvordan beskyttelsen er opbygget og anvendes.

Praktisk anvendelse af iPhone 12 PopIt Cover Mørk

Før produktet tages i brug, er det værd at sammenholde de registrerede oplysninger med dit eksisterende udstyr eller din konkrete opgave. iPhone 12 PopIt Cover Mørk er ikke tænkt som en universalløsning, medmindre det udtrykkeligt fremgår. Den præcise variant er netop en del af produktets styrke.

Sammenlign iPhone 12 PopIt Cover Mørk på konkrete data

Vælg iPhone 12 PopIt Cover Mørk, når du ønsker en målrettet mobilcover og kan genkende dit behov i specifikationerne. Produktets features er samlet i en overskuelig form, så beslutningen kan baseres på pasform, brugssituation og de detaljer, der betyder mest for dig.

De centrale produktdata kan sammenfattes som kompatibilitet: 3D (fullscreen); varetype: Covers; covertype: PopIt Cover; mærke: Apple, iPhone, NORTAGG; kompatibilitet: iPhone 12. Oplysningerne kendetegner den registrerede variant af iPhone 12 PopIt Cover Mørk og bør indgå direkte i din vurdering.

Vigtige kontrolpunkter for iPhone 12 PopIt Cover Mørk

Læs hele specifikationsafsnittet før bestilling, især hvis produktet skal passe til en bestemt enhed, størrelse eller installation. Produktnavnet iPhone 12 PopIt Cover Mørk bør altid sammenholdes med den registrerede model eller variant, fordi små forskelle kan have betydning for pasform og funktion. Når du sammenligner produkter, kan selv en mindre forskel i type eller kompatibilitet være afgørende for, om løsningen fungerer efter hensigten.

Specifikationer for iPhone 12 PopIt Cover Mørk

  • Kompatibilitet: 3D (fullscreen)
  • Varetype: Covers
  • Covertype: PopIt Cover
  • Mærke: Apple, iPhone, NORTAGG
  • Kompatibilitet: iPhone 12
  • Farve: Mørk

Spørgsmål og svar om iPhone 12 PopIt Cover Mørk

Hvad er iPhone 12 PopIt Cover Mørk beregnet til?

iPhone 12 PopIt Cover Mørk er beregnet til at beskytte telefonens bagside, kanter og udsatte flader i den daglige brug. Produktets kategori og registrerede data viser, at det hører til blandt iphone 12 covers, og at anvendelsen bør vurderes ud fra de oplistede specifikationer.

Passer iPhone 12 PopIt Cover Mørk til mit behov?

Kontrollér især mål, model, variant og kompatibilitet. For dette produkt er den relevante reference 3D (fullscreen). Sammenlign altid disse oplysninger med det udstyr eller den anvendelse, du allerede har.

Hvilke egenskaber gør iPhone 12 PopIt Cover Mørk interessant?

De vigtigste registrerede kendetegn er kompatibilitet: 3D (fullscreen); varetype: Covers; covertype: PopIt Cover; mærke: Apple, iPhone, NORTAGG. Det gør det lettere at vurdere produktet ud fra faktiske features i stedet for brede standardløfter.

Hvordan bruger og vedligeholder jeg iPhone 12 PopIt Cover Mørk?

Kontrollér jævnligt, at cover og telefon er fri for støv og små partikler. Korrekt brug og enkel løbende vedligeholdelse hjælper med at bevare produktets funktion og udseende.

Cover kompatibilitet

3D (fullscreen)

Mærke

Apple, iPhone, NORTAGG

iPhone

iPhone 12

Farve

Mørk

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Kun kunder, der er logget ind og har købt denne vare, kan skrive en anmeldelse.

Du kunne også være interesseret i…

  • TILBUD Iphone 12 Bumper Cover

    iPhone 12 Bumper Cover

    Den oprindelige pris var: 199,00 kr..Den aktuelle pris er: 59,70 kr..

Visuelt koncept · 2026

Identiteten bag PrisPresseren

Mere hverdag.
Mindre pris.

PrisPresseren skal føles som stedet, hvor det er sjovt at gøre et godt køb: et energisk og ligetil univers for mennesker, der vil have mere ud af pengene.

Personlighed & tone

Frisk, handlekraftig og nede på jorden. Vi skriver kort, taler dansk og gør fordelene konkrete. Ord som “Pres prisen” giver karakter, mens præcise oplysninger om fragt, levering og betaling skaber tryghed.

Det visuelle greb

Barlow Condensed spejler navnets idé: priser under pres. Lime giver energi og genkendelighed, mens mørk grøn og sort skaber tyngde. Fritlagte produkter og den nedadgående pil gør universet aktivt.

Konvertering

Én tydelig handling ad gangen: find et produkt, vælg en kategori eller læg et fund i kurven. Fordelene står tæt på købsvalget, så tvivl bliver besvaret, når den opstår.

Farver

#D5FF3F#19221E#163F32#FF7548