✓ Fri dao-pakkeshop fra 499 kr. ✓ 1–2 dages levering på lagervarer ✓ Dansk webshop · hjælp på dansk
Brug for hjælp? ↗

Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk

Den oprindelige pris var: 39,00 kr..Den aktuelle pris er: 11,70 kr..

  • Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk – opladnings- og forbindelsestilbehør til Oplader og Kabler
  • Variantens vigtigste data samlet og lette at sammenligne
  • Komplet specifikationsoversigt i beskrivelsen
  • Valgt ud fra konkrete produktegenskaber

50 på lager

Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk
Dette produkt: Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk

50 på lager

Den oprindelige pris var: 39,00 kr..Den aktuelle pris er: 11,70 kr..
Den oprindelige pris var: 39,00 kr..Den aktuelle pris er: 11,70 kr..
Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk
Den oprindelige pris var: 39,00 kr..Den aktuelle pris er: 35,10 kr..
Kabel Beskytter Dyr Bjørn
1 × Kabel Beskytter Dyr Bjørn

8 på lager

Den oprindelige pris var: 39,00 kr..Den aktuelle pris er: 35,10 kr..
Kabel Beskytter Dyr Flodhest
Den oprindelige pris var: 39,00 kr..Den aktuelle pris er: 35,10 kr..
Airpods Pro Cover Rød
1 × AirPods Pro Cover Rød

8 på lager

Den oprindelige pris var: 69,00 kr..Den aktuelle pris er: 62,10 kr..
Varenummer (SKU): 8 H5 P2 - 109901350A Kategorier: , Tag:

Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk – udgave A

Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk er ikke en tilfældig standardvare, men en bestemt opladnings- og forbindelsestilbehør med sin egen variant og dataprofil. Formålet er at forbinde eller oplade kompatible enheder med den angivne port og kapacitet. Det giver mening at se på både helheden og de små detaljer, før produktet matches med opgaven.

Hvorfor Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk – udgave A skiller sig ud

Det sælgende argument er præcisionen. Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk løser en afgrænset opgave, og de centrale kendetegn er color: Multi; mærke: PrisPresseren; farve: Sort; vægt: 0.05 kg. Du får dermed et produkt, hvor de vigtigste forskelle er synlige og kan indgå direkte i sammenligningen.

Få mere ud af Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk – udgave A i praksis

I praksis er Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk relevant til skrivebordet, tasken, bilen eller andre steder, hvor strøm og forbindelse skal være overskuelig. Start med at kontrollere de oplysninger, der påvirker match og montering. Når produktet bruges til den tiltænkte opgave, bliver den klare konstruktion og de registrerede egenskaber den største fordel.

Find den rigtige anvendelse til Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk – udgave A

Sammenlign først Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk med dit behov på model, mål, materiale og type. Ikke alle felter er relevante for alle produkter, men de registrerede værdier viser, hvad der kendetegner denne variant. Hvis en oplysning er afgørende, bør den bekræftes direkte i specifikationslisten.

Brug og vedligeholdelse af Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk – udgave A

Undgå skarpe buk og kontrollér altid stiktype, spænding og kompatibilitet. Små forskelle i håndtering kan have betydning, så følg altid de oplysninger, der gælder for netop denne variant.

Ekstra vurderingspunkter for Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk – udgave A

Produktets kategori hjælper med at placere funktionen, men det er specifikationerne, der beskriver den præcise udgave. Derfor bør begge dele indgå i sammenligningen. Når funktion og variant kontrolleres samlet, bliver det lettere at undgå kompromiser, som først opdages efter produktet tages i brug. En god vurdering handler ikke om flest mulige features, men om at de relevante features passer til den opgave, der skal løses.

Tekniske oplysninger om Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk – udgave A

  • Color: Multi
  • Mærke: PrisPresseren
  • Farve: Sort
  • Vægt: 0.05 kg
  • Varenummer: 8 H5 P2 – 109901350A

FAQ: svar om Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk – udgave A

Hvad er formålet med Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk – udgave A?

Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk er en opladnings- og forbindelsestilbehør, der skal forbinde eller oplade kompatible enheder med den angivne port og kapacitet. Den konkrete kategori er Oplader og Kabler, og den bedste vurdering tager udgangspunkt i de oplistede data for denne variant.

Hvordan vurderer jeg, om Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk – udgave A passer?

Sammenhold først model, mål, type og materiale med din situation. Den vigtigste reference for denne udgave er Oplader og Kabler. Hvis et enkelt punkt er afgørende for kompatibilitet eller pasform, bør netop det punkt kontrolleres før resten. Det giver en mere forudsigelig anvendelse.

Hvilke features er centrale i Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk – udgave A?

De centrale registrerede features er color: Multi; mærke: PrisPresseren; farve: Sort; vægt: 0.05 kg. De beskriver den konkrete udgave og gør det muligt at sammenligne produktet med beslægtede alternativer på et mere præcist grundlag.

Hvordan bruges og vedligeholdes Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk – udgave A?

Produktet er relevant til skrivebordet, tasken, bilen eller andre steder, hvor strøm og forbindelse skal være overskuelig. Undgå skarpe buk og kontrollér altid stiktype, spænding og kompatibilitet. Brug altid specifikationerne som ramme, hvis produktet kombineres med andet udstyr eller indgår i en teknisk løsning. Det giver en mere forudsigelig anvendelse.

Vægt 0,05 kg
Color

Multi

Mærke

PrisPresseren

Farve

Sort

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Kun kunder, der er logget ind og har købt denne vare, kan skrive en anmeldelse.

Du kunne også være interesseret i…

  • UDSALG Kabel Beskytter Dyr Flodhest

    Kabel Beskytter Dyr Flodhest

    Den oprindelige pris var: 39,00 kr..Den aktuelle pris er: 11,70 kr..
  • UDSALG Kabel Beskytter Dyr Bjørn

    Kabel Beskytter Dyr Bjørn

    Den oprindelige pris var: 39,00 kr..Den aktuelle pris er: 11,70 kr..
  • UDSALG Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk

    Kabel Beskytter Assorteret 4 Stk

    Den oprindelige pris var: 39,00 kr..Den aktuelle pris er: 11,70 kr..

Visuelt koncept · 2026

Identiteten bag PrisPresseren

Mere hverdag.
Mindre pris.

PrisPresseren skal føles som stedet, hvor det er sjovt at gøre et godt køb: et energisk og ligetil univers for mennesker, der vil have mere ud af pengene.

Personlighed & tone

Frisk, handlekraftig og nede på jorden. Vi skriver kort, taler dansk og gør fordelene konkrete. Ord som “Pres prisen” giver karakter, mens præcise oplysninger om fragt, levering og betaling skaber tryghed.

Det visuelle greb

Barlow Condensed spejler navnets idé: priser under pres. Lime giver energi og genkendelighed, mens mørk grøn og sort skaber tyngde. Fritlagte produkter og den nedadgående pil gør universet aktivt.

Konvertering

Én tydelig handling ad gangen: find et produkt, vælg en kategori eller læg et fund i kurven. Fordelene står tæt på købsvalget, så tvivl bliver besvaret, når den opstår.

Farver

#D5FF3F#19221E#163F32#FF7548